Ziyaret Planlama Yazılımı

Ziyaret Planlama Yazılımı

Gidilecek olan güzergahlar üzerinde birden çok ziyaret edilecek nokta bulunur. Bunlar bazen onlarca bazen ise yüzlerce nokta olarak karşımıza çıkar. Peki, bu noktaların her birinde yer alan müşteriler ile görüşebilmek ve onlara ziyaret gerçekleştirebilmek mümkün müdür? Ziyaret planlama yazılımı, sizlere bu ziyaret olanaklarının tamamını sunar. Planlı bir şekilde gidilecek olan güzergahlar, kısıtlı zaman dilimlerine sahip olsanız dahi istenilen tüm noktalara uğrama şansı tanır.

Eğer bu planlamayı yazılımlar ile değil de kendi elinizle manuel olarak hazırlamaya kalkarsanız, bu aşamada çok zor bir süreç sizi bekliyor olacaktır. Saatlerinizi hatta günlerinizi bu manuel ziyaret planlamasına ayırabilirsiniz. Bu sebepten dolayı da küçük, orta ya da büyük fark etmeksizin tüm işletmeler kendi ziyaret planlamalarını günümüz teknolojisi ile üretilen yazılımlar yolu ile yapar.

Sektörler içerisinde yer alan yakıt maliyetleri ve sürücü masrafları, genel olarak her mil başına toplam işletme faaliyetlerinin %60’a yakınına karşılık gelir. Bu ise büyük bir masraftır ve çözüme erişildiği zaman çok yüksek miktarlarda tasarruf oranlarına ulaşılır.

Ziyaret planlama yazılımı, bu güzergahlar üzerinde yapacak olduğu küçük değişimlerle bile sizin bu tasarrufları elde etmenizi sağlamaktadır. Bunun yanında, daha kısa sürede bitirecek olduğunuz süreçler ile müşterilerinizi memnun edebilir ve yeni potansiyel müşterileri de kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Zamanın bu kadar kıymetli olduğu günümüz dünyası, işletmeler için bu açıdan çok büyük bir kazanç elde edilmesini sağlayacaktır.

Ziyaret Planlama Yazılımı Nedir?

Her bir şirket, düzenli olarak sevkiyat iletmekle yükümlüdür. Bu sevkiyatlar sırasında da genel olarak yol üzerindeki noktalara uğrar ve mevcut müşteriler, potansiyel müşterilerle temasa geçer. Bu sayede gerekli ihtiyaçların karşılanmasında ve yeni müşterilerin elde edilmesinde de katkı sahibi olunur.

Ziyaret planlama yazılımı, tüm bu süreç dahilinde daha verimli çalışmanızı ve maliyetlerinizi düşürmenizi amaçlamaktadır. En verimli güzergahları, rotaları bulabilmek için yazılımlardan yardım alabilir, tüm noktalara uygun zaman dilimlerini belirleyebilirsiniz. Bu sayede etkili bir ziyaret gerçekleştirerek istemiş olduğunuz tüm görüşmeleri de karşı taraf ile kolaylıkla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Geovision Group 2005 yılından beri partnerlerinin en doğru noktalarda olmasını, en uygun stratejileri uygulamasını ve bir bütün olarak satış performanslarını artırmasını sağlar.

Kendi coğrafi bilgi sistemlerini ve yazılım altyapısını kullanan Geovision alanında Türkiye’nin ilk Global firmasıdır. Şimdi Rota Optimizasyonu, Periyodik Ziyaret Optimizasyonu gibi çözümlerimiz hakkında bilgi alın!

Paylaş:

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin
Son Yazılarımız

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.