Dokümantasyon

Geovision Dökümantasyon Merkezi’ne Hoş Geldiniz! Platformumuzun tüm potansiyelini açığa çıkarmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz kaynakları burada bulabilirsiniz.

Genel Bakış

Kullanıcı Kılavuzu

Destek Talebi Oluşturun

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bir Destek Talebi Oluşturabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular (FAQs)

Rota optimizasyonu, birden fazla varış noktasını ziyaret etmek için en iyi rotayı belirleme sürecidir. Sürücülerinizin ziyaret edecek yüzlerce hatta binlerce varış noktası ve müşterisi olduğunda, rotaları manuel olarak organize etmek, zaman alan, hataya açık ve zorlayıcı bir çözümdür. Sürücülerin rotalarında en küçük iyileştirmeler bile müşterilerinize daha hızlı hizmet vermenize ve kârlılığınız arttırmaya yardımcı olur. Etkin bir rota optimizasyonu ise gözle görülür derecede verimliliği arttır, şaşırtıcı biçimde maliyetleri azaltır.

Rota optimizasyon yazılımı, farklı yönlendirme seçeneklerini hızla karşılaştırmak ve en iyisini seçmek için bilgisayar algoritmalarını kullanır. Geovision Dispatch ise, en iyi rota optimizasyonu yazılımı olarak bilgisayar algoritmalarının yanısıra daha fazla durağı daha hızlı optimize etmek için yapay zekayı da kullanır. Geovision Dispatch gibi, birden fazla senaryonun farklı simülasyonlarını analiz etmenin karmaşıklığını ortadan kaldırmanıza ve mikrosaniyeler içinde farklı teslimat rotalarını test etmenize yardımcı olabilecek otomatik bir rota optimizasyonu yazılımı seçmek maksimum verimlilik, maksimum karlılık, makisumum müşteri memnuniyeti yaratır.

İster lokal ister ülke çapında faaliyet gösteren bir şirket olun, teslimat konusunda yaşadığınız zorluklar evrenseldir. Söz gelimi manuel sevkiyat zamanlama ve planlaması ölçeklenebilir değildir. Mevcut filoyla sevkiyatları gözle görülür bir biçimde arttırmak mümkün değildir. Sevkiyat ve teslimat maliyetleri sürekli artar. Geciken ve kaçırılan teslimatlar mutsuz müşterileri arttırır.  Anlık verilere göre simülasyonları analiz edebilen, böylece tüm süreçleri optimize eden bir yazılım sürücü başına geliri artırır, maliyetleri azaltır, müşteri memnuniyetini maksimize eder, iş yükünü daha etkin bir şekilde dağıttığından çalışanları da mutlu eder.

Rota iyileştirme, yalnızca büyük ve ülke çapında sevkiyat yapan işletmelere fayda sağlayan bir süreç değildir. Modern rota optimizasyonu, küçük işletmeler için de mükemmel sonuçlar sağlar. Neticede ister bir sürücünüz ister sürücü filonuz olsun, ekibinizi daha etkin bir şekilde yöneterek operasyonel maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Geovision Dispatch gibi modern rota optimizasyon yazılımı sayesinde sevk görevlileriniz veya yöneticileriniz her gün saatlerce planlama yapmaktan tasarruf edebilir, zamanlarını işlerini geliştirmek ve müşteri deneyimlerini iyileştirmek için ayırabilirler.

Rota planlamasında Geovision Dispatch gibi profesyonel ve kendisini kanıtlamış bir yazılım kullandığınızda sürücü başına seyahat süresi ve seyahat mesafesinde %20’lik bir azalış yaşayabilirsiniz. Bu tasarrufu her bir sürücünün harcadığı yakıt ve saat ile her bir aracın yaptığı kilometreyi baz alarak düşündüğünüzde maliyetlerinizdeki azalışın ne kadar ciddi bir seviyede olacağını görebilirsiniz. Ya da kazanılan zamanı yeni sevkiyatlara harcadığınızda karınıza ne kadarlık bir katkı yapacağını hesaplayabilirsiniz.

17 yıldır sektörde faaliyet gösteren Geovision Group, 16 ülkedeki yüzbinlerce satış noktası ve milyonlarca teslimat için en büyük markaların bile güvendiği bir çözüm ortağı olmuştur. Eti, Kent, Nestlé, Mey, Unilever, Algida, Anadolu Efes, Bizim Toptan Marketler, British American Tobacco, Coca-Cola, Danone gibi devlerle beraber yüzlerce KOBİ hiç düşünmeden Geovision’ı tercih etmiştir.

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.