Teknoloji Çözümlerimiz

Geovision Group, ürettiği teknolojik çözümleri ile ölçülebilir faydalar sunar.

Rota Optimizasyonu

Geovision, seyahat maliyetlerinin ve kat edilen mesafenin mümkün olduğunca düşük olabilmesi ve dağıtımların zamanında gerçekleştirilebilmesi için en verimli rotaların bulunmasını sağlar. Firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen esnek altyapıya sahip dinamik rota hesaplaması sayesinde optimum rut planı oluşturur. Yapay zekâ destekli öngörülü ve anlık trafik verilerine dayanan Geovision, işletmenize kesin dağıtım çözümleri sunar.

rota-optimizasyonu

Periyodik Ziyaret Optimizasyonu

Periyodik ziyaret yapan firmalar için basit ve pratik çözümler sunan Geovision, sevkiyatlarda zaman ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Rutin nokta ziyaretleri gerçekleştiren satış bölgesi ekiplerinin günlük, haftalık ve aylık rotalarının optimizasyonu ile bölge planlama başarılarına destek olur. Periyodik ziyaret operasyonlarının optimize edilmesi sayesinde gerçekleşen zamanında ve doğru teslimatlar, müşteri deneyimini iyileştirir.

periyodik-ziyaret-optimizasyonu

Yapay Zekâ Destekli Algoritma

Geovision Group, sahip olduğu AR-GE merkezi ve CBS (Coğrafi bilgi sistemi) tabanlı esnek algoritmalar sayesinde Türkiye başta olmak üzere 15’ten fazla ülkeden onlarca firmaya; kesin dağıtım çözümleri sunmuştur. Geovision, IoT Teknolojileri sayesinde yüz binlerce hatta milyonlarca veriyi anlık olarak toplar ve yapay zekâ destekli algoritmasıyla onları anlamlı verilere dönüştürür. Bu sayede rota, periyodik ziyaret ve satış bölgesi planlamalarını en kârlı şekilde optimize eder.

yapay-zeka-destekli-algoritma

Geovision Teknolojileri Ölçülebilir Fayda Sunar!

Geovision Group, Geomarketing ile bölgelerinize akıl katar, Geovision Dispatch ile teslimatlarınıza akıl katar, Geovision Planner ile müşteri ziyaretlerinize akıl katar. Zaman ve yakıt maliyetlerinizi azaltmak, satış verimliliğinizi ve karınızı artırmak için vakit kaybetmeyin!

Herhangi bir sorunuz var mı?

Eğer daha fazla bilgi edinmek veya işbirliği için iletişime geçmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.