Hakkımızda

Geovision Group olarak, 2005 yılından beri farklı ölçeklerde firmaların sevkiyatlarını optimize etmeleri, gelirlerini artırmaları, satış ve saha yönetiminde sonuç odaklı stratejiler geliştirmeleri için onlara yenilikçi çözümler sağlıyoruz.

0 +

Yıllık Deneyim

0

Ülke

0

Satış Noktası

0

Teslimat

Geovision Group

Geovision Group olarak, 2005 yılından beri farklı ölçeklerde firmaların sevkiyatlarını optimize etmeleri, gelirlerini artırmaları, satış ve saha yönetiminde sonuç odaklı stratejiler geliştirmeleri için onlara yenilikçi çözümler sağlıyoruz. 15’ten fazla ülkede kabul gören Geovision Teknolojileri, başta FMCG sektörünün önde gelen markaları olmak üzere onlarca firmanın ihtiyacına en doğru şekilde cevap vermeye devam ediyor. Rusya ve Kazakistan’daki ofislerimiz aracılığıyla küresel düzeye taşıdığımız bilgi birikimi ve tecrübemiz ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) tabanlı esnek algoritmalara sahip teknolojimizle küresel ve yerel işletmelerin büyümesine destek oluyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

01

Kapsamlı Veri Analizi ve Modelleme

İlk adım olarak, müşterilerimizin iş süreçlerine özel verilerini toplar ve analiz ederiz. Büyük veri analitiği ve gelişmiş modelleme teknikleri kullanarak, sevkiyat, talep tahmini, coğrafi faktörler ve diğer etmenler üzerinde detaylı bir analiz gerçekleştiririz. Bu sayede, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri tasarlamak için sağlam bir temel oluştururuz.

02

Özelleştirilmiş Çözüm Geliştirme

Elde edilen veri analizleri ve modellemeleri temelinde, her müşterimizin benzersiz gereksinimlerine odaklanarak özelleştirilmiş çözümler geliştiririz. Rota planlaması, sevkiyat yönetimi ve performans izleme gibi alanlarda, işletmelerin günlük operasyonlarını optimize edecek ve verimliliği artıracak çözümler sunarız. Bu çözümler, operasyonel maliyetleri düşürerek gelir artışına katkıda bulunur.

03

Sürekli İyileştirme ve Destek

İşbirliğimiz projenin başlangıcıyla sınırlı kalmaz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve pazardaki değişiklikler doğrultusunda çözümlerimizi sürekli olarak gözden geçirir, iyileştirir ve güncelleriz. Ayrıca, kullanıcılarımıza çözümlerimizin etkin kullanımı konusunda eğitim ve destek sağlayarak, en yüksek faydayı elde etmelerini sağlarız. Amacımız, işletmelerin rekabet avantajını sürdürmelerine ve büyümelerine yardımcı olmaktır.

Danışmanlık ve Teknolojinin Buluştuğu Nokta

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle perakende ve FMCG sektörü için IoT (Nesnelerin İnterneti) teknolojileri hızla gelişmektedir. Küresel ve yerel sektördeki firmaların hedeflerini bütünsel bir bakış ile değerlendiriyor, iş ve karar süreçlerinde en doğru yönetim için çeşitli ve büyük hacimli anlık verileri (Büyük Veri) yorumlayarak içgörü geliştiriyoruz. Geovision Group olarak Ar-Ge merkezimiz ve alanında uzman deneyimli ekibimiz sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm dağıtım çözümlerini tek çatı altında toplayarak satışla ilgili tüm verileri, verimli bir iş modeli için anlamlandırıyor ve dönüştürüyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Doğru kurulmuş iş modellerinde büyümenin en önemli adımının optimizasyon ve kaynak yönetimi olduğunu biliyoruz. Bu anlayışla içinde bulunduğumuz rekabet dünyasında iş hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Rota planlaması, sevkiyat ve performans yönetimi gibi alanlarda en verimli çözümleri sunuyoruz. Başarılı saha satış yönetimi için ilgili birimlerin en etkin şekilde sürecin bir parçası olmasını sağlıyoruz.

Herhangi bir sorunuz var mı?

Eğer daha fazla bilgi edinmek veya işbirliği için iletişime geçmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.