Hakkımızda

Biz Kimiz

Geovision Group

Geovision Group olarak, 2005 yılından beri farklı ölçeklerde firmaların sevkiyatlarını optimize etmeleri, gelirlerini artırmaları, satış ve saha yönetiminde sonuç odaklı stratejiler geliştirmeleri için onlara yenilikçi çözümler sağlıyoruz. 15’ten fazla ülkede kabul gören Geovision Teknolojileri, başta FMCG sektörünün önde gelen markaları olmak üzere onlarca firmanın ihtiyacına en doğru şekilde cevap vermeye devam ediyor. Rusya ve Kazakistan’daki ofislerimiz aracılığıyla küresel düzeye taşıdığımız bilgi birikimi ve tecrübemiz ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) tabanlı esnek algoritmalara sahip teknolojimizle küresel ve yerel işletmelerin büyümesine destek oluyoruz.

Referanslarımız

Neler Yapıyoruz

Doğru kurulmuş iş modellerinde büyümenin en önemli adımının optimizasyon ve kaynak yönetimi olduğunu biliyoruz. Bu anlayışla içinde bulunduğumuz rekabet dünyasında iş hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Rota planlaması, sevkiyat ve performans yönetimi gibi alanlarda en verimli çözümleri sunuyoruz. Başarılı saha satış yönetimi için ilgili birimlerin en etkin şekilde sürecin bir parçası olmasını sağlıyoruz.
17+Yıllık Deneyim
16Ülkede
1mSatış Noktası
2mTeslimat

Danışmanlık ve Teknolojinin Buluştuğu Nokta

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle perakende ve FMCG sektörü için IoT (Nesnelerin İnterneti) teknolojileri hızla gelişmektedir. Küresel ve yerel sektördeki firmaların hedeflerini bütünsel bir bakış ile değerlendiriyor, iş ve karar süreçlerinde en doğru yönetim için çeşitli ve büyük hacimli anlık verileri (Büyük Veri) yorumlayarak içgörü geliştiriyoruz. Geovision Group olarak Ar-Ge merkezimiz ve alanında uzman deneyimli ekibimiz sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm dağıtım çözümlerini tek çatı altında toplayarak satışla ilgili tüm verileri, verimli bir iş modeli için anlamlandırıyor ve dönüştürüyoruz.
  • Last Mile Lojistiği
  • Anlık Saha Satış Yönetimi
  • Tematik Haritalandırma
  • 360° Performans Yönetimi