Teknoloji Çözümlerimiz

Geovision Group

Çözümleriyle Ölçülebilir Faydalar Sunar.

Yapay Zeka Destkeli Algoritma

Yapay Zekâ Destekli Algoritma

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Geovision Group, sahip olduğu AR-GE merkezi ve CBS (Coğrafi bilgi sistemi) tabanlı esnek algoritmalar sayesinde Türkiye başta olmak üzere 15’ten fazla ülkeden onlarca firmaya; kesin dağıtım çözümleri sunmuştur. Geovision, IoT Teknolojileri sayesinde yüz binlerce hatta milyonlarca veriyi anlık olarak toplar ve yapay zekâ destekli algoritmasıyla onları anlamlı verilere dönüştürür. Bu sayede rota, periyodik ziyaret ve satış bölgesi planlamalarını en kârlı şekilde optimize eder.
Periyodik Ziyaret Opitimizasyonu

Periyodik Ziyaret Optimizasyonu

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Periyodik ziyaret yapan firmalar için basit ve pratik çözümler sunan Geovision, sevkiyatlarda zaman ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar. Rutin nokta ziyaretleri gerçekleştiren satış bölgesi ekiplerinin günlük, haftalık ve aylık rotalarının optimizasyonu ile bölge planlama başarılarına destek olur. Periyodik ziyaret operasyonlarının optimize edilmesi sayesinde gerçekleşen zamanında ve doğru teslimatlar, müşteri deneyimini iyileştirir.
Rota Optimizasyonu

Rota Optimizasyonu

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Geovision, seyahat maliyetlerinin ve kat edilen mesafenin mümkün olduğunca düşük olabilmesi ve dağıtımların zamanında gerçekleştirilebilmesi için en verimli rotaların bulunmasını sağlar. Firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen esnek altyapıya sahip dinamik rota hesaplaması sayesinde optimum rut planı oluşturur. Yapay zekâ destekli öngörülü ve anlık trafik verilerine dayanan Geovision, işletmenize kesin dağıtım çözümleri sunar.

Referanslarımız