Bayi Yönetimi

geovision-ziyaret-planlama-yazilimi

Bayi Yönetimi

Bayi yönetimi, dağıtım zinciri içerisinde büyük öneme sahip olan bir yönetim şeklidir. Şirketlere ait ağların kontrolünün sağlanması, dağıtım sürecinin ana firma tarafından takip edilmesi ve bunun gibi farklı nitelikler de yine bayi yönetiminin içerisinde yer alır. Bayi aracılığı ile son kullanıcı üzerinde satış yapan küçük, orta ya da büyük ölçekli firmalar, bu bayilerin yönetimi ve takip işlemlerinin düzenlenmesi konusunda bir devamlılık sağlamaktadır. Ana firma olarak çalışan işletmeler, yapacakları satış stillerine ve işlerinde bulunan akış oranına göre bir bayi yönetimine ihtiyaç duyarlar. Sunulan bu program tüm ihtiyaçların karşılanmasını ve sağlıklı bir yönetim şeklinin oluşturulmasını sağlar.

Bayi yönetimi, gidilecek olan alan içerisindeki ziyaretleri doğru planlamalı ve var olan teslimat süresini en verimli şekilde kullanmalıdır. Bunlar yeni bir müşteri edinmeyi ve kazanç oranını artırmayı sağlayan niteliklerdir. Eğer bir bayi bu planlamayı doğru bir şekilde yapamazsa sektör içerisindeki rakiplerinin gerisinde kalır ve bir zaman sonra mevcut müşterilerini de rakip firmalara kaptırmaya başlar. Bu sebeple de sahip olunacak olan gelişmiş teknolojiler ile tüm süreç belirli analizler ile detaylandırılmalı ve çözümsel programlar ile takip süreci yapılmalıdır.

Bu özel niteliklere sadık kalan firmalar, bayileri için yeni fırsatlar yakalayarak gelişmiş bir teslimat ağına sahip olacaktır. Gidilecek olan alanlarda yer alan potansiyel müşteriler, doğru bayi yönetimi ile ziyaret edilebilme fırsatı içerir. Bu müşterilerin isteklerinin ne olduğu ve nasıl bir yöntem ile çalışmak istediği, ziyaret sırasında öğrenilerek ihtiyaç duyulan sistemin sağlanması amaçlanır. Her iki taraf içinde avantajlı yollar bulunarak mevcut müşteri ağı geliştirilir.

Bayi yönetimi, doğru bir planlama sayesinde bu ve bunun gibi birçok avantajı küçük, orta ya da büyük ölçekli firmalar için sağlamaktadır. Günümüzde bu tarz yönetimlere sahip olmak hayati bir önem taşır. Bu sebeple de kendi işletmeniz için doğru bir yönetim şekli benimsemeli, çözümsel yaklaşım sağlayan teknolojik gelişmelerden yararlanmalısınız. Çok daha hızlı ve planlı bir yönetim şekline sahip olmak, bu yeni gelişen sistemler ile basit bir şekilde gerçekleşmektedir.

Geovision Group 2005 yılından beri partnerlerinin en doğru noktalarda olmasını, en uygun stratejileri uygulamasını ve bir bütün olarak satış performanslarını artırmasını sağlar.

Kendi coğrafi bilgi sistemlerini ve yazılım altyapısını kullanan Geovision alanında Türkiye’nin ilk Global firmasıdır. Şimdi Rota Optimizasyonu, Periyodik Ziyaret Optimizasyonu gibi çözümlerimiz hakkında bilgi alın!

Paylaş:

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin
Son Yazılarımız

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.