Mobil Teslimat Takibi

geovision-mobil-teslimat-takibi

Mobil Teslimat Takibi

Mobil teslimat takibi, şirketiniz ya da işletmenizin yapmış olduğu planlamaları ve yolculukları takip edebileceğiniz bir programdır. Kreatif fikirler ile hareket eden bu teslimat takip programı, aracınızın sayısı kaç olursa olsun aynı sistem içerisinde takip gerçekleştirebilmenizi sağlar. Bu özellikler ile kolay bir ulaştırma, kargolama ve taşıma imkanı sunan mobil teslimat takibi, son zamanlarda birçok şirket için vazgeçilmez bir yere sahip olmuştur.

Sunmuş olduğu kolay programlar ile çok daha kullanışlı bir hale gelmiş hem bilgisayarlardan hem de telefonlardan erişim imkanı sunmuştur. Bu sayede işyerinizde olmasanız dahi telefon üzerinden takipleri gerçekleştirebilir ve yaşanılan herhangi bir sorun dahilinde teslimat ağlarına müdahale edebilirsiniz.

Hem küçük işletmeler hem de orta ve büyük boyutlu işletmeler tarafından tercih edilen program, yapılan rota planlamasından sonra araçların hangi güzergahta olduğunu ve hangi zaman aralıklarında teslimatı gerçekleştirebileceğini gösterir. Bu aşamalarda göze çarpan olumsuz bir durum olursa anında iletişime geçerek farklı bir hareket sağlanabilmesi de mümkündür.

Buna programlı bir şekilde oluşturulan mobil teslimat takibi programı, sistem içerisine belirtilen tüm araçlarda takibi gerçekleştirir. Bu kapsamda hareket ederken trafiğin yoğun olması, hava durumunun güzergahta rahat bir ulaşıma izin vermemesi ve farklı durumlar ile karşılaşıldığı zaman kısa süre içerisinde duruma müdahale edebilir ve raporlamalarınızda bunu belirtebilirsiniz.

Mobil Teslimat Takibi Avantajları

Mobil teslimat takibi, kullanıldığı filo içerisinde birden çok avantaj sağlamaktadır. Canlı olarak araç takip edilmesinin yanı sıra yol üzerinde yer alan faktörlerin de görülmesi, bu canlı takibin çok daha olumlu veriler ile fikir oluşturulmasını amaçlar. Mobil teslimat takibi programına ait avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  •  Mobil teslimat takibi, çok daha verimli bir çalışma elde edilmesine ve güvenli bir teslimat sağlanmasına olanak tanır.
  •  Sürücülerin performansları üzerinde bir değerlendirme yapar.
  • Araç rotaları üzerinde gerekli değişikliklerin yapılmasını ve istenen optimizasyonun sağlanmasını hedefler.
  • Basit bir arayüze sahip olması, kullanım açısından da kolaylık elde edilmesini sağlar.

Bu ve bunun gibi birçok avantaja sahip olan mobil teslimat takibi programı, teknolojinin gelişmesi ile beraber kendisini de güncelleyerek birçok özelliğe sahip olmaktadır. Daha güçlü bir teslimat sistemi için her ölçekte yer alan şirketlerin ilk tercihi bu teslimat takip programlarıdır.

Geovision Group 2005 yılından beri partnerlerinin en doğru noktalarda olmasını, en uygun stratejileri uygulamasını ve bir bütün olarak satış performanslarını artırmasını sağlar.

Kendi coğrafi bilgi sistemlerini ve yazılım altyapısını kullanan Geovision alanında Türkiye’nin ilk Global firmasıdır. Şimdi Rota Optimizasyonu, Periyodik Ziyaret Optimizasyonu gibi çözümlerimiz hakkında bilgi alın!

Paylaş:

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin
Son Yazılarımız

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.