Canlı Araç Takibi ile Performans Yönetimi

canli-arac-takip-sistemi-ile-performans-yonetimi

Canlı Araç Takibi ile Performans Yönetimi

Araç takip programı, filonuza dahil tüm araçların konumunu gerçek zamanlı olarak izlemek ve takip etmek için GPS teknolojisi kullanır. Canlı araç takibi yazılımı ile araçlarınızın nerede olduğunu ve nerelerde bulunduklarını kolayca öğrenebilirsiniz. Bu sayede şirketinizin dağıtım kanalı performans yönetimini en iyi şekilde yapabilir, karlılığınızı artırabilirsiniz.

Araçları Gerçek Zamanlı Takip Edin

Kullanıcı dostu araç takip programı aracılığıyla canlı araç takibini en iyi şekilde deneyimleyebilirsiniz. İster park edilmiş ister hareket halinde olsun tüm araçlarınızı canlı bir şekilde harita üzerinde görüntüleyin ve her zaman nerede olduklarından emin olun.

Sürücülerin varış noktalarını ne zaman tamamladığı, kat ettikleri mesafeyi ayrıntılı bir biçimde görmenizi sağlayan araç takip programı, iş akışının planlanana uygun bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini kontrol etmenize olanak tanır. Böylece performans yönetimi üzerinde tam kontrol sağlamış olursunuz.

Araç Takip Programı Nasıl Çalışır?

Canlı araç takibini sağlayan yazılım sayesinde filonuzdaki her bir araçla ilgili veriler toplanarak depolanır. Sürücülerin mobil üzerinden kolayca erişim sağlayabildiği yazılım, GPS özelliği sayesinde gerçek zamanlı güncellemeler sağlar.

Araç takip yazılımı; filo yöneticilerinin güvenlik, verimlilik ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sürücülerin davranışları hakkında değerli bilgiler edinmesine imkân tanır. Teslimat yakıt giderleri, etkili rota planlama, günlük çalışma faaliyet sürelerinin takibi filo yöneticilerinin performans yönetimi yapmalarını oldukça kolaylaştırır.

Ayrıca günlük, haftalık ve aylık olarak dağıtım raporu sunması gereken filo yöneticileri verileri detaylı bir şekilde yorumlayabilir, günlük filo performansını görüntüleyebilir. Bu bilgilere dayanarak performans üzerinde değişikler yapabilir ve araç filosu rotalarının optimize edilmesini sağlayabilir. Son dakika müşteri talepleri, canlı olarak görüntüleyebildiğiniz araçlar arasında müşterinize en yakın olanın belirlenmesi ve gönderilmesi ile kolaylıkla sağlanabilir.

Araç takip programı, müşteri deneyimini iyileştirmeye ve maliyetleri azaltarak tasarruflu rota planlamasına yardımcı olur. Program, filonuzdaki hangi aracın ne zaman bakım veya onarıma ihtiyacı olduğunu da görmenize olanak sağlar. Önceden belirlenmiş bakım ve onarım işleri sayesinde işletmenizin günlük operasyonları hiçbir zaman aksamamış olur.

Geovision Dispatch sayesinde araç filonuzun takibini anlık olarak yaparak tüm sevkiyat sürecini denetleyin, performans yönetimini rahatlıkla kontrol edin!

Geovision Group 2005 yılından beri partnerlerinin en doğru noktalarda olmasını, en uygun stratejileri uygulamasını ve bir bütün olarak satış performanslarını artırmasını sağlar. Kendi coğrafi bilgi sistemlerini ve yazılım altyapısını kullanan Geovision alanında Türkiye’nin ilk Global firmasıdır. Şimdi Rota Optimizasyonu, Periyodik Ziyaret Optimizasyonu gibi çözümlerimiz hakkında bilgi alın!

Paylaş:

İletişim

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin
Son Yazılarımız

Uzmanlarımıza Ulaşın!

İhtiyaçlarınızı dinlemek, sorularınıza cevap vermek ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için buradayız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurun veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın.