Sektörel Çözümlerimiz

Geovision Group

Geovision Grup olarak; çok çeşitli sektörlerden büyük ve küçük ölçekli onlarca firmanın hizmetine sunduğumuz Dispatch, Planner, Geomarketing, GeoSurvey ve GeoOrder ürünlerimiz sayesinde başarılı dağıtım çözümleri sağlıyoruz.

Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG)

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Yapay zekâ destekli algoritmalar sayesinde kişiselleştirilmiş planlamalar oluşturun. Rota optimizasyonu, satış noktası planlaması, akıllı pazar stratejisi ile operasyonlarınızı kolaylaştırın ve müşteri deneyimini iyileştirin.
Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG)
lojistik dağıtım

Lojistik & Dağıtım

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Lojistik ve dağıtım; ürünlerin taşınmasını, depolanmasını ve paketlenmesini içerir. Dağıtımlardaki karmaşık ve maliyetli paket dağıtım süreçlerini önlemek için Geovision Last Mile çözümlerine başvurun.

Hizmet & Bakım

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Hizmet ve bakım sektöründeki şirketler genellikle geniş bir araç filosuna sahiptir ve bu da doğal olarak yüksek maliyetleri beraberinde getirir. Bu sebeple sevkiyat yapan araçların verimli bir şekilde kullanılması ve kişiselleştirilebilen rota planlaması önemlidir. Geovision teknolojileri; mevcut sipariş durumuna, trafik durumuna ve diğer faktörlere bağlı olarak rota ve bölge planlamasını esnek bir şekilde uyarlamanızı sağlar.
KAMU HİZMETİ

Kamu Hizmetleri

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
İletişim ve telekomünikasyon sektörüne sağladığımız satış ve destek planlaması çözümleri sayesinde müşteri ilişkilerinizi dönüştürün. Geovision’ın çıkış yeri, ikinci derece (SR) ve tüketici sipariş sistemleri çözümleri, tüketici taleplerini tahmin etmenizi ve kusursuz hizmet sunmanızı sağlar.

Finansal Hizmetler ve Sigorta

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Finansal hizmetler sektörü müşteri ilişkileri üzerine kuruludur. Bu nedenle finans firmaları, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümüne ihtiyaç duyar. SaaS modeli sayesinde internet tarayıcınız üzerinden erişebileceğiniz ürünlerimiz, finansal hizmetler ve sigorta sektörüne müşteri deneyimi başta olmak üzere birçok konuda eksiksiz çözümler sunar.
Finansal Hizmetler ve Sigorta
iletişim

İletişim ve Telekomünikasyon

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Kamu hizmetlerini düzene sokarak verimliliğini artıran Geovision, yeniliği destekleyerek kamu hizmetlerinin hızla gelişmesine yardımcı olur. Lokasyon analitiği, bölgesel planlamada duyduğunuz ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış uygulama ve hizmetlerle ölçeklenebilir, esnek ve güvenli bir platforma sahip olun.

Sağlık Hizmeti

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Sağlık sektörünün benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için optimize edilen Geovision ürünleri ile satın alma, online bilgilendirme, müşteri desteği ve satış takip süreçlerini hızlandırmanıza yardımcı oluyoruz. Geovision teknolojisi sayesinde sağlık kuruluşunuz operasyonel verimlilik ve iyi bir müşteri deneyimine sahip olsun.
imalat

İmalat

Teslimatlarınıza Akıl Katar!
Üretici firmalar için oluşturulan endüstri çözümleri ile veriye dayalı kararlar alın, güzide deneyimler yaratın ve iş ortaklarınız ile olan etkileşimi kolaylaştırın. Geovision çözümleri ile; üreticiler, iş ortakları ve müşterilerin iletişimini kolaylaştırarak tedarik zincirinin dağıtım kanalında zamandan tasarruf sağlayın. Her adımda herkesi bilgilendirebilen yazılım sayesinde güçlü bir şirket-içi iletişim kurun.

Referanslarımız